FlyGo - прокат електросамокатів в Києві

Оренда, прокат електросамоката - Київ

Про нас

«FlyGo» - це повністю автоматизований прокат електросамокатів в Києві. Катайтеся на електросамокатах за доступною ціною та отримуйте позитивні емоції! Щоб орендувати самокат потрібен тільки телефон з інтернетом, пару кліків та ви вже можете насолоджуватися своєю поїздкою!

Хто сказав, що яскраві емоції не можна взяти в оренду? З «FlyGo» це просто, доступно, можливо!

Як це працює

  • Проста та швидка реєстрація з Вашого смартфона
  • Зручна та проста система розблокування самоката по QR-коду
  • Безкоштовне бронювання раз на добу *
  • Безпечна система оплати Visa / Mastercard
  • Не потрібно самостійно стежити за самокатом, заряджати його та обслуговувати, це робимо ми
  • Самокати розташовані в різних локаціях нашого міста
  • Різноманітний вибір безкоштовних паркувальних зон та зон з бонусами за парковку
  • Простота в управлінні з Вашого смартфона
appStoregooglePlay
Питання та відповіді

Завантажте додаток «FlyGo» в App Store, Google Play або Huawei AppGallery. При реєстрації вкажіть свій номер телефону та введіть код, який надійде на вказаний телефон по sms, Ознайомтеся з Угодою про користування та Політикою конфіденційності, підпишіть їх поставивши галочку згоди. Якщо Ви не погоджуєтесь з Угодою користувача та Політикою конфіденційності, то Вам слід відмовитися від використання додатку.

Після реєстрації, необхідно надати доступ GPS, камери телефону та вказати спосіб оплати - прив'язати карту Visa / Mastercard, це необхідно для подальшого користування додатком.

Після того, як Ви вказали способ оплати, з Вашої картки буде нарахованна сумма 40 грн на баланс додатку. Ця сумма дозволить Вам забронювати єлектросамокат, почати поїздку та орендувати на певну кількість хвилин згідно з діючими тарифами до 3-х електросамокатів одночасно. Коли сумма на балансі буде нижчою ніж 12 грн, з Вашої картки буде нарахованна сумма 70 грн на баланс додатку, для того, щоб Ви могли продовжувати користування єлектросамокатом. Якщо Ви бажаєте видалити або змінити спосіб оплати, необхідно завершити всі активні оренди, переконатися, що у Вас немає заборгованості, та провести видалення або зміну данніх. Заборонено відовлікатися та проводити ці дії під час руху єлектросамокату, бо це не є безпечно для Вашого здоров'я здоров'я оточуючих Вас людей.

Якщо самокат поруч - відскануйте QR-код на кермі самоката через додаток або введіть його номер в спеціальне поле.

Якщо поруч з Вами немає самокатів, перейдіть в додаток, безкоштовно * забронюйте найближчий самокат, який бажаєте орендувати, дійдіть до нього, відскануйте QR-код або введіть його номер в спеціальне поле для початку поїздки.

Ви можете орендувати до 3-х єлектросамокатів з одного додатку одночасно. Для цього відскануйте QR код другого, потім третього электросамокату, або забронюйте іх, якщо вони не поряд з Вами.

Після сканування QR-коду Ви почуєте звуковий сигнал самоката, який буде означати початок поїздки, екран самоката активується. Після цього необхідно прибрати підніжку, відштовхнутися однією ногою кілька разів для розгону самоката та натиснути кнопку газу. До закінчення поїздки обидві ноги повинні знаходиться на платформі самоката. Під час руху використовуйте захисне спорядження, шолом, дотримуйтесь ПДР та особистоі безпеки.

Бронювання самоката5 хвилин безкоштовно, далі 1 грн / хвилина
Початок поїздки / Розблокування самоката10грн
ПоїздкаПн - Чт: 2.5 грн / хвилина
Пт - Нд: 3 грн / хвилина
Пауза1 грн / хвилина
В`їзд у заборонену зону або завершення поїздки не в зоні парковкиштраф 50 грн

Дві та більше осіб на самокаті - це небезпечно через збільшення навантаження на скутер та через зниження його манеДві та більше осіб на самокаті - це небезпечно через збільшення навантаження на скутер та через зниження його маневреності. Ви можете не впоратися з керуванням та зробити наїзд на перешкоду, впасти, завдати шкоди своєму здоров'ю, здоров'ю інших людей, розбити самокат.

За поїздку більше однієї людини на самокаті передбачений штраф. Ми за Вашу безпеку та безпеку інших людей.

Двигун самоката розрахований на досить велике навантаження до 200 кг, однак його робота може бути некоректною при перевищенні ваги в 130-150 кг. Це може знизити маневреність самоката та його керованість, призвести до пошкодження єлектросамокату та отримання травм.

Зони для поїздок та парковки виділені в карті додатку позначенні кольором та значками парковка заборонена та парковка дозволена.

Заборонена зона позначена темним кольором та значками заборони.

Для вашої зручності в додаток вказується рівень заряду кожного самоката. При виборі самоката рекомендуємо звертати увагу на заряд батареї та вибирати з максимальним.

Також Ви можете вибрати найближчий самокат та доїхати до самоката з максимальним зарядом, щоб не переживати на рахунок тривалості поїздки.

Як тільки заряд самоката стане низьким самокат перейде в еко-режим, поступово знижуючи швидкість та потужність до повної зупинки. Якщо таке сталося, рекомендуємо доїхати до зони паркування та поміняти самокат на інший, в якому буде повний заряд.

Місце для паркування відображаються на карті додатки кольором. Тільки в таких паркувальних зонах можливо завершити поїздку, далі натисніть в додаток 'Завершити поїздку' та сфотографуйте припаркований самокат, тим самим Ваша поїздка буде завершена. У випадках крайньої необхідності завершити оренду зателефонуйте в службу підтримки.
Зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку на сайті або через вайбер, телефон в розділі підтримка у додатку